Geri Ödeme ve İade Politikası

– Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde değişim veya iade edebilirsiniz.

– Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

– Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

– Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

– İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır (tadilat görmemiş, yırtılmamış kirlenmemiş, kullanılmamış, vs.) Aksi halde iade ve değişim talebiniz kabul edilmeyecektir.

– Sitemize (https://ayasofyayayinlari.com/) veya info@ayasofyayayinlari.com üzerinden iade veya değişim sağlayabilirsiniz.

– Değişim veya iade talebi oluşturduktan sonra 7 gün içerisinde iadenizi aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir.

-Siparişinizi kargo firmasına teslim ederken Aziz Mahmut Hüdayi,  Hakimiyeti Milliye Cd. No:58 D:49-A, 34672 Üsküdar/İstanbul (AYASOFYA YAYINLARI) – firma ünvanını paylaşarak gönderim yapabilirsiniz

– Değişim veya İadenizi gönderdikten sonra, kargo firmasından alacağınız gönderi kodunuzu saklayınız. Gerekli olması halinde sizden talep edilebilir.

– Ürün elimize ulaştıktan sonra iade/değişim işleminiz başlatılır ve 1 ile 3 iş günü içerisinde tamamlanır.

– Eğer ürün değişimi talep ettiyseniz  ve ürün elimizde mevcut ise değişim işleminiz hemen başlatılır.

– Ürün elimizde mevcut değilse tarafınıza bilgi verilerek ücret iadesi yapılacaktır.

– Değişim işlemleri sadece Türkiye siparişlerinde geçerli olup, aynı tutarda ürün talep edebilirsiniz.

– Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi Aynı Hesaba İBAN iletmeniz durumunda yapılacaktır.